Keletas buhalterinių klausimų, dirbantiems pagal IVP

BuhalteriaiPopuliarėjantis laisvai samdomų darbuotojų pasirinkimas, jų teikiamų paslaugų spektras, laisvo grafiko galimybės suvilioja vis daugiau žmonių būtent tokiems karjeros pokyčiams. Tačiau dirbdami pagal individualią veiklą miesto žmonės privalo būti ne tik laisvai samdomi dizaineriai, redaktoriai ar architektai, bet dar ir buhalteriai Vilniuje patys sau. Juk dirbant pagal IVP visus mokesčius tenka mokėti tvarkingai, taip pat ir atlikti įvairius deklaravimo ėjimus. Kokie klausimai iš buhalterinės pusės dažniausiai domina tuos, kurie nori dirbti pagal individualią veiklą?

Kokias soc. garantijas turi dirbantieji savarankiškai?

Kaip atsakytų buhalteriai Vilniuje, laisvai samdomi darbuotojai, dirbantys pagal IVP, šiuo metu iš tikrųjų turi kaip niekada puikias darbo ir socialinių garantijų sąlygas. Kadangi šiuo metu jie gali dirbdami tapti tuo, kuo nori, jie gali dirbti ir būti tais, kas jie yra, ir kartu turėti visus reikalingus draudimus. Tai socialinis draudimas, garantuojantis stažą ir pensiją, tai pat draudimas sveikatai, kad būtų galima naudotis daktarų paslaugomis nemokamai, taip pat ir būti draustam dėl ligos pašalpos.

Kokius mokesčius reikia mokėti?

Skaityti straipsnį “Keletas buhalterinių klausimų, dirbantiems pagal IVP” »

Plytelių valymas: klaidos

Pas kiekvieną namuose vienur ar kitur yra keramikinės plytelės. Dažniausiai jos dengia virtuvės arba vonios sienas, grindis, tačiau pasitaiko, kad apdengia ir kitus paviršius. Jeigu jau susitaupėte tokiai gražiai virtuvės ar vonios apdailai, tai tuomet vertėtų ir pasaugoti jas. Juk, kaip ir bet kokie kiti paviršiai, plytelės taip pat gali greitai būti nudėvėtos, jeigu nemokėsite jomis rūpintis.

Šlapias valymas be sauso

PlytelėsViena iš klaidų, dėl kurių plytelės gana greitai ima atrodyti nešvarios, praranda savo prekinę išvaizdą, tai šlapias jų valymas, nenaudojant sausos šluostės. Jeigu yra kažkokių dulkių, nešvarumų susikaupę, jums tai nepatinka ir jūs juos norite nuvalyti. Kaip tai padarius? Galvojate. O atsakymas labai paprastas – jums reikia naudoti pirmiausia sausą šluostę, jeigu plytelės yra ne erdvėje, kur visada viskas šlapia. Mat šlapias valymas iškart sukurtų purvą ir ten, kur buvo tik dulkės, staiga atsirastų tikra teplionė.

Valymas acetonu

Skaityti straipsnį “Plytelių valymas: klaidos” »

Kokį televizoriaus tipą pasirinkti?

TelevizoriaiŠiuolaikiniai televizoriai yra skirstomi į tris pagrindinius tipus: tai – LCD, LED ir PDP televizoriai. Jei apie šiuos įrenginius neturima pakankamai daug žinių, nieko nuostabaus, kad dažnai kyla klausimas, kurį šių televizorių tipų vertėtų pasirinkti. Taigi, kuo pasižymi kiekvienas šių televizorių tipų, ir kuris pasirinkimas galėtų būti pačiu geriausiu savo versiją pristato – 220.lv

Skaityti straipsnį “Kokį televizoriaus tipą pasirinkti?” »

Dėžučių išpakavimas po vestuvių

Kartais mus supančios dezutes užima labai daug vietos. Nemalonu, kai jų tuščių visur mėtosi, tačiau kas mums liepė jas laikyti? Juk galima nunešti į specialų kartono konteinerį. O juk kažkada jos teikė tiek džiaugsmo – pavyzdžiui, tada, kai gavome kažkokią siuntą ir pirmą kartą išsipakavome savo siuntas ar dovanas. Turbūt pats maloniausias momentas, kada išpakuojamos dėžutės, yra po vestuvių.

Mažiausios dėžutės

Pakavimo dėžutėsPo vestuvių daug kas pradeda pirmiausia pakuoti mažiausias dezutes, nes didžiausias kažkodėl pasilieka pabaigai. Tačiau iš tiesų vertėtų daryti atvirkščiai. Juk didelių dėžių būsite gavę tik kelias, ir gal į jas dėsite daugiausia lūkesčių. Nors jus apgaus tik patys matmenys. O štai su mažiausiomis dėžutėmis turėsite kitokių reikalų. Ten galbūt telpa nedidelės, tačiau vertingos arba labai nuoširdžios, kūrybingos dovanos. Mažiausių dėžučių turėsite daugiausia. Tad geriau jas kaip mažas paslapčių skryneles palikti pačiai pabaigai. Kažkas gal bus įdėjęs ten auskarų, kažkas elektronikos prabangios, papuošalų, prieskonių.

Vidutinės dėžutės

Skaityti straipsnį “Dėžučių išpakavimas po vestuvių” »