Apsipirkimas prieš Naujus metus

PC OzasNors tai man ir nėra labai įprasta, tačiau nutariau Naujus metus švęsti Lietuvoje. Kaip ir visi žmonės, tarp Kalėdų ir Naujų metų turėjau daugiau apsipirkti, taigi prekybos centras Vilniuje iš karto tapo mano stotele Nr. 1. Ką pirkau, ką sutikau, kas įdomaus nutiko? Štai apibendrinimas.

Žmonių mažiau nei prieš Kalėdas

Apskritai susidarė įspūdis, kad prekybos centre žmonių buvo jau tikrai gerokai mažiau, nei jų būdavo prieš pačias Kalėdas. Man atrodo, likus trims dienoms iki Kalėdų, prekybos centrai tiesiog lūždavo nuo žmonių skaičiaus, būdavo neįmanoma susigaudyti, iš kur tų žmonių tiek čia atsirado. Tačiau dabar, šiuo laikotarpiu tarp švenčių, daug kas kažką veikia kažkur kitur, todėl nežinau, kodėl jų čia nebuvo. Aišku, žmonių buvo, bet ne tiek daug. Žinau, vieną kartą buvau atėjusi į parduotuvę, visai prieš ją uždarant, Kūčių vakarą. Tada stebėjausi, nes pastaroji buvo tarsi iššluota – žmonių visiškai mažai, bet reikia pripažinti, kad ir pati gailėjausi, kad atėjau tokiu metu, o ne anksčiau viską nusipirkau. Tada supranti, kad jau tikrai ne laikas viską pirkti.

Svarbiausi dalykai iššluoti

Pastebėjau, kad pirkimai nebe tokie aktyvūs, tačiau turbūt ir patys prekybos žmonės mažiau stengiasi. Tarkime, dar niekada nebuvau mačiusi tokių tuščių lentynų daugybėje vietų. Pastebėjau, kad čia itin nedaug buvo visokių skanėstų likę. Saldumynai tarsi iššluoti. Taip pat nebuvo likę silkių, aguonų, kepiniams skirtų dalykų. Kaip visada, buvo labai daug visokių šventinių pakabukų ir bumbulų, bet ir čia buvo jaučiamas sumažėjimas. Visiškai iššluotas alkoholio skyrius, kuriame beveik neliko nieko, kas būtų tikrai skanu ir smagu nusipirkti. O raudonai arba geltonai pažymėtos prekės, kurioms neva turėtų būti taikomos nuolaidos, čia taip pat atrodė kaip kažkoks praeities reliktas. Šiuo metu jau nieko nebuvo likę iš akcijų prekių, nebent kažkokių visiškai nereikalingų ir nesusijusių su šventėmis, maždaug: ūkinio muilo. Tada pagalvojau, kaip baisu, kad visi žmonės elgiasi taip vienodai, beveik panašiai. Juk būtų be galo smagu, kad jie visi būtų kažkokie skirtingesni, ir turėtų daugiau noro kažką unikaliau nusipirkti.

Parsivežiau keturis krepšius, kuriuose buvo ir maisto, ir gėrimų, ir fejerverkų. Turbūt mano krepšių turinys ir buvo pats unikaliausias, kadangi populiariausių prekių man jau nebeliko, tai tiesiog pirkau, ką buvo įmanoma nupirkti, ir tiek. Linksmų švenčių ir jums.

Įrašo “Apsipirkimas prieš Naujus metus” komenatarų: 1

  1. Manau geriausia ką galima nusipirkti prieš šventes tai yra maisto papildai. Pripažinkime prie kalėdų stalo mėgstame persivalgyti, o virškinimui tai tikrai ne į naudą. Tad pasirūpinkite savimi apsipirkdami internetu https://www.ekonamams.lt/mityba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *