Automobilio nuomos reklamos strategijos

Piko metu mašinų nuoma gali būti labai pelningas verslas ir žmonėms reikalinga paslauga. Egzistuoja tam tikros poreikių kreivės. Mašinų reikia vasarą, dažniausiai savaitgaliais. Žiemą dažniau reikia prieš šventes ir jų metu. Tačiau apskritai verta atkreipti dėmesį, kad automobilių nuoma piko metu patiria didelę konkurenciją tarpusavyje. Tad ką gali daryti ir ką daro konkuruojančios tarpusavy bendrovės?

Puiki interneto svetainė

Apsilankę tokioje auto nuomos svetainėje kaip https://www.turbonuoma.lt, pamatysite, kaip turi atrodyti gera interneto svetainė. Tai – vienas svarbiausių dalykų, norint pritraukti klientus. Klientai nenori skambinėti į salonus ar važinėti gyvai. Geriausia, kai visą informaciją jie gali iškart rasti internete. Tad apsilankę tokiose svetainėse jie gali gauti viską, ko reikia. Tai – labai svarbus elementas, norint sukurti savo įvaizdį ir užsitikrinti klientų dėmesį.

Reklama internete

MašinosDaug kam puikiai pažįstamas būdas pareklamuoti savo paslaugas – reklama internete. Auto nuoma ne išimtis ir šios paslaugos teikėjai tikrai reklamuojasi internete. Juk dauguma klientų ateina būtent per virtualius vartus. Tad pirmiausia sukuriama patogi ir patraukli svetainė, tuomet perkami reklaminiai skelbimai. Daug kas naudojasi Google Ads reklama, nes tai visiems geriausiai veikia. Kai kas tiesiog perka paprastą reklaminį plotą (banerius) interneto svetainėse. Žinoma, bandoma taikytis į tuos vartotojus, kuriems labiausiai ir reikėtų galimai auto nuomos.

Feisbukas

Nors su feisbuku yra sunkiau, kai kurios auto nuomos firmos sukuria ir tam tikras feisbuko paskyras, kuriose vyksta aktyvus reklamavimas. Visgi, tai sunkesnis variantas, kadangi mažai kam įdomu sekti auto nuomos supirkimo puslapį. Tačiau mokama feisbuko reklama padeda vis tiek paviešinti šias paslaugas.

Reklama ant automobilių

Kitas efektyvus reklamos būdas – tai lipdukai, užrašai ant pačių išnuomotų automobilių. Pagalvokite, kiek kartų važiuodami mašina ir sankryžoje laukdami žiūrėjote į auto galą ir reklamas ant jos. Taigi, kai reklamos didesnės, matosi labiau. Visi, kas išsinuomoja ir važinėja su mašina, suteikia kartu ir reklamos paslaugą. Tiesa, jei klientai nepageidauja, jie gali nuomotis ir mašinas be lipdukų. Juk pvz., vestuvėms, laidotuvėms ar kitoms svarbioms progoms gali reikėti tikrai gerai paruoštos mašinos, kuri būtų graži vizualiai ir neatkreiptų dėmesio į jokią nereikalingą reklamą.

Kaip kuriami vaizdai

Apskritai auto reklamos vaizdai kuriami fotografuojant labai gražias, naujas mašinas. O taip pat – žmones, išgyvenančius puikias akimirkas. Keliones, jūros fonas, miškai, kalnai, laimingi žmonės, šypsenos.

Įrašo “Automobilio nuomos reklamos strategijos” komenatarų: 1

  1. Gera paslauga geriausiai sklinda iš lūpų į lūpas ir nereikia jokių papildomų marketinginių strategijų.. Taip aš išgirdau apie trafic.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *