Dėžučių išpakavimas po vestuvių

Kartais mus supančios dezutes užima labai daug vietos. Nemalonu, kai jų tuščių visur mėtosi, tačiau kas mums liepė jas laikyti? Juk galima nunešti į specialų kartono konteinerį. O juk kažkada jos teikė tiek džiaugsmo – pavyzdžiui, tada, kai gavome kažkokią siuntą ir pirmą kartą išsipakavome savo siuntas ar dovanas. Turbūt pats maloniausias momentas, kada išpakuojamos dėžutės, yra po vestuvių.

Mažiausios dėžutės

Pakavimo dėžutėsPo vestuvių daug kas pradeda pirmiausia pakuoti mažiausias dezutes, nes didžiausias kažkodėl pasilieka pabaigai. Tačiau iš tiesų vertėtų daryti atvirkščiai. Juk didelių dėžių būsite gavę tik kelias, ir gal į jas dėsite daugiausia lūkesčių. Nors jus apgaus tik patys matmenys. O štai su mažiausiomis dėžutėmis turėsite kitokių reikalų. Ten galbūt telpa nedidelės, tačiau vertingos arba labai nuoširdžios, kūrybingos dovanos. Mažiausių dėžučių turėsite daugiausia. Tad geriau jas kaip mažas paslapčių skryneles palikti pačiai pabaigai. Kažkas gal bus įdėjęs ten auskarų, kažkas elektronikos prabangios, papuošalų, prieskonių.

Vidutinės dėžutės

Per vestuves populiaru dovanoti vidutines dėžutes – tai ir savotiškas statuso patvirtinimas. Vidutinio dydžio dėžutė net nepralupta atrodo kaip visai normali dovana. Be to, joje ir telpa vidutiniškai brangūs dalykai, kuriuos žmonės mėgsta dovanoti per tokias progas. Tarkime, ten gali tilpti kokių puodelių ar taurių servisas. Taip pat ten gali tilpti patalynės naujas komplektas. Kažkas dailaus namams. Dovanotojai patys renkasi tokias dovanas ir dėžutes, kad būtų galima patogiau jas nuvežti į vestuves. Kartu ir jauniesiems bus patogiau visas dovanas paskui surinkti ir nuvežti į vietą. Taigi, visos tos dėžutės, kurios bus vidutinio dydžio, galima sakyti, bus standartinės. Kartais prie dėžutės būna pridedamas ir vokas, o jo turinį taip pat norisi sužinoti. Voką galima laikyti mažiausia dėžute arba tiesiog voku. Juose būna pinigų, nes vis dar yra tikima, kad per vestuves dovanoti pinigus reikia kaip užmokestį už savo dalyvavimą šventėje. Taip pat vokuose gali būti ir kokie nors dovanų kuponai, kvietimai apsipirkti specializuotose parduotuvėse ar apsilankyti renginiuose.

Įrašo “Dėžučių išpakavimas po vestuvių” komenatarų: 1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *