Dantų pastos ir jų paskirtis

Gražūs dantys daugelio žmonių svajonė. Tinkama priežiūra garantuoja, kad jie bus ne tik gražūs, bet ir sveiki. Naudojamos įvairios dantu pastos tam, kad užtikrinti tinkamą burnos higieną. Priklausomai nuo jų paskirties reikia pasirinkti labiausiai tinkančią.

Labai dažnai įsigyjamos balinamosios dantų pastos. Visi žinome, kaip svarbu, kad šypsena būtų graži, o tokia sąvoka neatsiejama nuo dantų baltumo. Išbandomos įvairios priemonės, tačiau dantų pasta yra viena iš pačių saugiausių ir paprasčiausių. Pavyzdžiui, Opalescence dantu pasta yra ne tik balinamoji, bet ir turi fluorido, kuris saugo jūsų dantis nuo galimų balinimo pasekmių. Naudojant netinkamas balinimo medžiagas galima labiau pakenkti, nei padaryti teigiamą poveikį dantų spalvai. Svarbu, kad saugi dantų pasta padėtų palaikyti natūralų dantų baltumą ir apsaugotų juos nuo ėduonies.

Opalescence dantų pastaLabai dažnai perkamos gydomosios ar profilaktinės priežiūros dantų pastos. Jų sudėtyje randamos tam tikros papildomos medžiagos. Pavyzdžiui, vienos gali apsaugoti dantis nuo ėduonies, o kitos nuo jautrumo šalčiui ir karščiui. Tai priklauso nuo sudėties. Dažnai naudojamos pagalbinės priemonės, pavyzdžiui, vaistažolės. Alijošius, ramunėlės, šalavijas, ąžuolo žievė ir kt. natūralios medžiagos padeda geriau pasirūpinti burnos higiena.

Skaityti straipsnį “Dantų pastos ir jų paskirtis” »