Kokios gali būti įtempiamos lubos?

Galbūt jau esate kažką girdėję apie įtempiamas lubas ar matęs jas pas savo draugus, pažįstamus? Galvojate, ar įmanoma jas pritaikyti prie savo namo interjero? Šių lubų išvaizda ir stilius gali būti labai įvairus, tinkantis ir įmantriam, ir paprastam interjerui. Pristatysime jums pagrindines įtempiamų lubų rūšis.

Matinės įtempiamos lubos

Matinės lubos tinka klasikinio stiliaus interjerui. Jos neatspindi šviesos, atrodo lygiai ir labai tvarkingai, o kaina prieinama kiekvienam. Galima rinktis iš plačios spalvų paletės. Šios lubos nesugeria dulkių, todėl nereikės dažnai valyti.

Satininės įtempiamos lubos

Jos taip pavadintos, nes šiek tiek primena satiną. Ant lubų nežymiai atsispindi šviesa, kuri patalpai suteikia jaukumo, tačiau kambaryje esantys daiktai neatsispindi. Satininės lubos tinka žmonėms, kurie norėtų derinti klasikinį ir šiuolaikinį interjerą.

Blizgios įtempiamos lubos

Blizgios lubos turi veidrodinį paviršių, kurio dėka kambarys vizualiai atrodo erdvesnis, aukštesnis. Jos sukuria ypatingą, kerinčią atmosferą miegamajame ar svetainėje, todėl tai vienas iš populiariausių lubų apdailos būdų.

Su fotografijos spauda

Tai įtempiamos lubos, ant kurių galima atspausdinti bet kokį paveikslą ar nuotrauką, pradedant peizažu ir baigiant įvairiausiais piešiniais, ornamentais. Tokio tipo lubas renkasi žmonės, kurie ieško originalaus, išskirtinio ir šiuolaikiško interjero sprendimo.

Medžiaginės įtempiamos lubos

Medžiaginės lubos yra žymiai tvirtesnės už įprastas įtempiamas lubas. Jos puikiai atlaiko temperatūrų svyravimą, todėl tinka ir nešildomoms patalpoms. Audinys neturi siūlių, ant jo nesikaupia drėgmė ir dulkės, pasižymi atsparumu ugniai, nepraleidžia vandens. Tai šiuolaikiškas ir ilgaamžis lubų apdailos būdas.

Briliantineslubos.lt savo klientams siūlo įtempiamas lubas, kurios pagamintos iš aukštos kokybės, sertifikuotų medžiagų. Galima užsisakyti bet kokios rūšies lubas. Jas greitai, atsakingai ir profesionaliai įrengs patyrę meistrai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *