Kaip atrodo šiuolaikinis būstas, skirtas miesto žmogui?

Gyvenimas didmiestyje skirtas aktyviems, visuomeniškiems ir atviriems žmonėms, vertinantiems nuolatinį miesto ritmą. Iš kitos pusės, reikia pripažinti, kad net ir jaunos, aktyvios šeimos vertina galimybę mėgautis ramybe ir privatumu. Siekdami sujungti minėtuosius aspektus, NT vystytojai Vilniuje siūlo modernius sprendimus, atitinkančius išrankiausiųjų poreikius, pvz., naujas nekilnojamo turto projektas Naujamiestyje įrengtas šalia miesto centro ir garsiojo Vingio parko, tačiau tuo pačiu projektas orientuotas į gyventojų privatumą, todėl leidžia mėgautis ramybe, jaukiu vidiniu kiemu, gyvenimu atokiau nuo triukšmingų miesto gatvių.

Vieta mieste

NT projektas VilniujeŠiuolaikinis NT pirkėjas didžiausią dėmesį skiria gyvenamojo būsto lokacijai. Minėtasis aspektas yra svarbus įvairiais klausimais. Visų pirma, gyvendami struktūriškai patogioje miesto zonoje, nesunkiai pasieksime svarbiausius miesto objektus, prekybos centrus, darbovietę, vaikų darželius ar mokyklas. Siūlome iš anksto pagalvoti, ar pasirinktas būstas yra patogioje vietoje, kalbant tiek apie viešąjį, tiek apie privatųjį transportą. Vietos aspektu būtina įvertinti ir patį mikrorajoną. Tiesa, nuo jūsų sprendimo priklausys ir būsto kaina, kadangi vieni miesto mikrorajonai vertinami palankiau, kiti – mažiau palankiai. Vis dėlto, jei turite galimybę, siūlome investuoti į vietą, kurioje jausitės patogiai ir galėsite džiaugtis komfortu ne vieną dešimtį metų. Nepamirškite, kad nekilnojamasis turtas – tai ilgalaikė investicija. Naujamiestis yra vienas populiariausių sostinės mikrorajonų dėl itin patogios padėties ir galimybės vos per kelias minutes pasiekti miesto centrą, tuo pačiu džiaugiantis ramia ir saugia kaimynyste.

Būsto išplanavimas

Šiuolaikinis pirkėjas itin daug dėmesio skiria ir vidiniam būsto išplanavimui. Jei anksčiau gyventojai apsiribodavo kambarių skaičiumi, šiandien poreikiai tapo kur kas konkretesni – pirkėjai domisi, kokio dydžio virtuvę, vonios kambarį ar miegamąjį turės, į kurią pusę bus nukreipti langai, kokį vaizdą matys kiekvieną dieną pro balkono langą, kokia kaimynyste turės dalintis su kitais namo gyventojais. Naujamiesčio NT, suprasdamas pirkėjų lūkesčius, siūlo racionaliai apgalvotus būstus su patogiomis nišomis, tamsiais kambariukais. Kiekvienas butas turi erdvų balkoną. Visi balkonai turi dažytus stiklus, kurie sumažina saulės šviesos kiekį ir suteikia daugiau privatumo. Šiuolaikiniuose namuose įrengta efektyvi centrinė kolektorinė šildymo sistema su autonominiu reguliavimu, todėl kiekvienas butas turi savo šilumos skaitiklį. Namuose sumontuoti saugūs, šilti ir ilgaamžiai langai, turintys dvigubus selektyvinio stiklo paketus. Naujos statybos namams suteikta B energinio naudingumo klasė.

Įrašo “Kaip atrodo šiuolaikinis būstas, skirtas miesto žmogui?” komenatarų: 1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *