Kaip išsirinkti tinkamą kompiuterį

Kai ateina rinktis naują kompiuterį, būna ir smagu ir neramu. Viena vertus, gera žinoti, kad greitai turėsi naują, puikų įrenginį, iš kitos pusės, kompiuterio paieška kartais yra gana sudėtina užduotis. Norisi nesuklysti, ir nežinai, kas geriau tiks, ar populiariausi kompiuteriai, ar kažkokių nežinomų firmų. Štai į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis kompiuterį.

Žinokite, kam jums reikės

Nauji kompiuteriaiPirmas patarimas yra ne iškart prasidedanti kompiuterio paieška, o trumpa apklausa jums. Kadangi kiekvienas gamintojas moka profesionaliai įtikinti, kad jo gaminama produkcija geriausia, tai ir kompiuterių reklama jus gali greitai paveikti. Gal geriausi ir populiariausi kompiuteriai jus tuojau pat papirks, ir nusipirksite kažką gero, populiaraus, bet ne visai tai, ko jums reikia. Tad kiekvieną kompiuterio paiešką rekomenduojame nuo apklausos sau, siekiant išsiaiškinti, ką jūs veiksite su kompiuteriu. Tą kriterijų, kad „kietai atrodysite“, siūlome apskritai išmesti. O jeigu juo vadovaujatės, tai galite toliau net neskaityti, šis straipsnis ne jums. Bet jeigu rimtai ieškosite atsakymo, greitai suprasite keletą dėsnių. Tarime, kad jums iš tiesų reikės mažesnio kompiuterio, nes daug su juo keliausite. O gal paaiškės, kad kaip tik reikia dideliu monitoriumi, nes esate grafikos dizaineris ir namuose norėsite dirbti su tokiu įrenginiu. Taip pat sumąstysite ir, kokio galingumo jums reikia. Jeigu kompiuteriu tik tekstus rašysite, tuomet tiks silpnesnis. Jeigu su juo ir daugiau kažką veiksite, tada, be abejo, reikės galingesnio.

Turėkite kainos limitą

Svarbus dalykas – nustatykite asmeninį kainos limitą – nuo mažiausios galimos kainos iki didžiausios. Taip bus kur kas lengviau ir išsirinkti. Prieš tai gerai pagalvokite, kiek iš tiesų norite mokėti, ar skolinsitės, ar iš savų pirksite. Primename, kad skolintis brangiems ir geriems pirkiniams yra gana gera praktika – daug geriau nei skolintis, pavyzdžiui, atostogoms.

Atkreipkite dėmesį į atskirus parametrus

Taigi, antrasis jūsų planas – atkreipti dėmesį į parametrus. Žiūrėkite pirmiausiai į tai, kai fiziškai atrodo kompiuteris. Ar jis jums patrauklus. Tada – kokio jis dydžio, ar gero svorio, ar ne per sunkus, ar ne per lengvas. Kokia yra vaizdo plokštė, kokia garso korta, kiek vidinės atminties, kiek išorinės. Ar yra visos reikiamos jungtys, kelių branduolių procesorius. Gamintojo vardas irgi gana svarbu, jis neturėtų būti pamirštas, nes kai kurių gamintojų produkcija tiesiog yra naudojama kaip prestižinė dėl savo patikimumo.

Įrašo “Kaip išsirinkti tinkamą kompiuterį” komenatarų: 1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *