Kaip naudotis plaukų žnyplėmis?

Tiesūs plaukaiNorite pakeisti šukuoseną ir sukurti kitokį įvaizdį? Plaukų žnyplės – tai būtina priemonė įvairiam stiliui pasiekti: nuo žvilgančių garbanų iki glotnių tiesių plaukų. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar patyręs plaukų stilistas, šiame vadove rasite visą informaciją, kurios reikia, kad plaukų žnyplės būtų kuo naudingesnės. Šiame vadove rasite patarimų, kaip pasirinkti tinkamo dydžio ir formos žnyples, kaip paruošti plaukus, kaip tinkamai naudoti žnyples ir kaip stilizuoti bei sutvarkyti plaukus, todėl šis vadovas padės jums sukurti tobulą stilių. Taigi, pradėkime ir atraskite ekspertų žnyplių naudojimo vadovą! Plauku znyples už labai gerą kainą.

Tinkamo dydžio ir formos žnyplių pasirinkimas

Pirmasis žingsnis renkantis plaukų žnyples – nuspręsti, kokio dydžio ir formos žnyplių jums reikia. Spręsdami dėl kitos plaukų žnyplių poros dydžio ir formos, galite vadovautis šiuo vadovu. Plaukų žnyplės būna trijų skirtingų dydžių: mini, standartinės ir didelės. Mini žnyples galima naudoti trumpesniems plaukams, pavyzdžiui, bob kirpimui, o standartinės žnyplės geriausiai tinka visiems kitiems plaukų tipams. Jumbo žnyplės puikiai tinka žmonėms, turintiems labai ilgus plaukus arba norintiems susikurti dideles, talpias garbanas.

Plaukų paruošimas žnyplėms

Prieš naudodami žnyples plaukams formuoti, turėtumėte būtinai pradėti nuo švarių ir sausų plaukų. Tai padės žnyplėms geriau dirbti ir sukurti geresnį rezultatą. Jei jūsų plaukai ilgi, galbūt norėsite suskirstyti plaukus dalimis, kad galėtumėte pasirūpinti viena dalimi vienu metu. Tai galite padaryti išskirdami plaukus arba juos visus surišdami segtuku ar plaukų segtuku. Kai plaukai tinkamai paruošti, galite pradėti juos formuoti žnyplėmis. Jei jūsų plaukai labai garbanoti arba stori, prieš formuodami žnyplėmis, galite juos išdžiovinti. Tai gali padėti pasiekti geresnių rezultatų su žnyplėmis ir išgauti glotnesnį, tiesesnį vaizdą. Dabar, kai plaukai švarūs ir sausi, juos galima formuoti žnyplėmis.

Kaip teisingai naudoti žnyples?

Baigę formuoti plaukus žnyplėmis, norėsite žinoti, kaip tinkamai atlaisvinti plaukus nuo žnyplių. Tai padės išlaikyti puikią plaukų išvaizdą ir užtikrins, kad žnyplės nepažeistų plaukų. Pradėkite nuo žnyplių uždarymo tiek, kad galėtumėte paimti nedidelę plaukų dalį. Švelniai atitraukite uždarytas žnyples nuo galvos, tuo pačiu metu nuleisdami žnyples nuo likusios plaukų dalies. Taip atlaisvinsite paimtą plaukų dalį ir užbaigsite plaukų formavimo procesą. Jei jūsų plaukai labai ilgi arba jei juos formuojate keliomis dalimis, gali tekti užbaigti formavimo procesą slenkant žnyplėmis žemyn per visą plaukų ilgį. Tai padės užbaigti modeliavimo procesą ir išlaikyti plaukus nepažeistus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *