Kaip sukurti produktyvią savo darbo vietos biure aplinką

Galima sakyti, kad patalpų verslui nuoma Kaune yra tikrai labai svarbus faktorius, norint, kad darbai biure eitųsi išties produktyviai. Tačiau drauge tai – tikrai ne vienas ir ne vienintelis dalykas, nuo kurio priklauso, ar viskas gerai eisis. Norint produktyvumo, reikia ir atitinkamai paruošti tą erdvę, kurioje ketiname dirbti, ir tinkamai nusiteikti. Tad štai kokius galima daryti sprendimus, įrenginėjant ir įkūrinėjant erdvę.

Sienų ir baldų spalvos

Verslo pradmenysVisų pirma, daug įtakos žmonių būsenai visuomet daro spalvos. Jeigu mes norime būti alkani, tuomet valgome raudonoje ar morkų spalvos virtuvėje. Tą puikiai žino ir visos užkandinės, sėkmingai išnaudojusios tai savo komerciniams tikslams ir šiuo metu dažnai užkandinėse naudojančios tiesiog ryškiai raudoną interjerą. Tačiau tai ne viskas. Yra ir daugiau spalvų, tik kiek apie jų poveikį mes žinome? Bet kokios labai intensyvios spalvos mus veikia varginančiai.Tad darbo kambario biure neturėtume dažyti pačiomis ryškiausiomis spalvomis – tai tikrai nieko gero nesuteiks. Tad stenkimės to išvengti. Kokios yra produktyvumą žadinančios spalvos? Nepatikėsite, tačiau tai – žydros ir žalios deriniai, kurie tobulai tinka tam, kad padėtų mums išlikti žvaliems. Žydra spalva laikoma liūdesio spalva, bet iš tiesų tai spalva, kuri mums reiškia žydrą dangų ir vasarą. O kartu – dieną. Tada žmogus aktyvus ir produktyvus, ir tai poveikis, einantis tiesiog iš pačios gamtos. Štai kodėl reikia pagalvoti ir apie tai, kad šios puikios tonizuojančios, aktyvinančios spalvos gali labai gerai ir netgi geriausiai tikti mūsų namams.

Motyvuojančios citatos

Jeigu sienoms ir baldams biure jau pasirinkome tinkamas spalvas, tai metas pagalvoti ir apie tai, kaip būtų galima motyvuoti save konkrečiomis mintimis. Jeigu dietos besilaikantis žmogus nori pasikabinti ant šaldytuvo liekno ir storo žmogaus nuotraukas, tai jis daro tam, kad primintų sau tikslą. Taip ir būnant biure verta sau nuolatos stengtis priminti tikslus, kuriuos turime, ir kurių siekiame. Gal yra kažkokios žymių žmonių, autoritetų frazės? Gal jums tiesiog daug reiškiančios citatos ar vaizdai, kas jus įkvepia dirbti? Apsupkite save darbe tokiais dalykais.

Patarimai

  • Matomoje vietoje – darbų sąrašas. Kad visgi pirmiausia matytumėte ne abstrakčias įkvėpimą keliančias frazes, o realius darbus, tikslus, kurių turite siekti.
  • Motyvuojančio apdovanojimo užuomina – tai irgi būdas sau priminti, kad verta siekti tikslo.
  • Neblaškyti nereikalingais niekučiais reikėtų jūsų, neprisikabinėti šeimos nuotraukų, neprisikrauti meškiukų ir kitų dalykų, niekaip nesusijusių su darbu.

Įrašo “Kaip sukurti produktyvią savo darbo vietos biure aplinką” komenatarų: 1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *