Kas pasibeldė per šventes

Mūsų namams pažįstama, ką reiškia caravan door manufacturers. Manau, tokių durų, kaip mūsų, neturi niekas gal net visame mieste. Tai tikrai aukštos kokybės security doors London. Tačiau kai ateina šventės ir prasideda tas vaikų vaikščiojimas po namus, vaikams nesvarbu, kaip atrodo mūsų durys, jie pasibeldžia ir į jas. Tad kokių gi svečių sulaukėme šiandien pas mums?

Dvynukų eilėraštis

DurysPirmiausiai pas mus į namus pasibeldė berniukai. Manau, galima įsivaizduoti, kad visur, kur tik jie nuėjo, pelnė simpatijas ir gavo visus saldumynus, kokių tik paprašydavo. Kai ateina du maži berniukai, kai jie pasibeldžia Londone į tavo seifo tipo duris, juk visada norisi jiems duoti kažką skanaus. Tik beširdis gali to nepadaryti. Jeigu esi geras žmogus, jeigu tiki Kalėdų dvasia, tuomet pavaišinsi mažus vaikus apelsinais, saldainiais ir kakava. Taigi, patys pirmieji per tą kalėdinį vaikščiojimą pas mane ir pasibeldė dvynukai. Padeklamavo gana įprastą kalėdinį eilėraštį ir už tai šio to gavo skanaus.

Elgetos

Su elgetomis per šventes viskas pasidaro kitaip. Nes staiga norisi prisiminti Anderseno ir kitas pasakas, kur gerieji žmonės turi sušelpti vargšus, turi jiems padėti, nes jie jau kiek laiko nelaimingi ir niekieno nepadedami slampinėja gatvėmis. Tad elgetos į duris retai kada pasibeldžia, verčiau randi juos prie durų, laiptinėje miegančius. Jeigu gaila, jeigu tiki kalėdiniais stebuklais, tada vargšą žmogų priimi į namus pavalgyti, pasišilti. Tačiau čia prasideda ir daugiau problemų, nes kelio atgal nėra. Nes ir vėl paskui turi galvoti, kaip išspręsti bėdas. Na ir kas, kad tu žmogui padėjai dabar, bet tu jam negalėsi padėti visada, jis negyvens tavo namuose amžiais, tu turėsi kažkur eiti, gal į darbą, o ir elgetą reikės išleisti iš savo namų ir vėl į gatvę.

Vienišas banano valgytojas

O tada į duris pasibeldė kokių 3 metų berniukas, jis paklausė, ar galėtų gauti bananą, o tada išėjo. Jo nuotrauką jau turbūt matėte kokiame nors nuotraukų tinklapyje. Nuostabu, kad vaikai, kol yra labai maži, nejaučia jokios baimės belstis į kažkieno duris ir tą mielai padaro. Tad šis berniukas už savo drąsą iškart gavo bananą. Norėjome jam duoti ir ko nors daugiau, to, ką paprastai gauna kiti vaikai, bet jis pasakė, kad jam nieko daugiau nereikia ir išėjo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *