Kokie keliami reikalavimai paskolai gauti?

Jei yra poreikis skolintis pinigų, tikrai neretais atvejais yra pasvarstoma apie paskolos ėmimą, ir gana dažnai kyla klausimas, kokie yra keliami reikalavimai paskolai gauti. Taigi, kam gali būti paskolinta pinigų?

Žinoma, skirtingų bendrovių nustatyti reikalavimai gali kiek skirtis, tačiau gana dažnais atvejais jie yra pakankamai panašūs. Vienas svarbiausių dalykų yra tai, kad asmuo būtų pilnametis (tam tikros įmonės teikia paskolas tik vyresniems nei 21 metų asmenims) ir būtų Lietuvos pilietis. Paprastai nėra skolinama iš kitų valstybių laikinai atvykusiems asmenims, kadangi jie patenka į rizikos grupę.

ReikalavimaiTaip pat labai svarbu yra tai, kad asmuo būtų dirbantis ir gautų reguliarias pajamas. Tam tikrais atvejais pinigai gali būti paskolinami ir studentams ar bedarbiams, tačiau tuo atveju, jei norite pasiimti greitus kreditus, dažniausiai yra reikalaujama, kad asmuo būtų dirbantis ir gaunantis reguliarias pajamas. Kiekvieno kliento galimybės grąžinti pasiskolintą pinigų sumą visada yra vertinamos, tačiau ir patys klientai visada turėtų pagalvoti apie tai, ar nekils jokių sunkumų grąžinant paskolą. Visada yra labai svarbu pasiskolintus pinigus grąžinti iki tam tikros numatytos datos, taigi, visada yra svarbu pagalvoti apie tai, ar nekils jokių sunkumų grąžinti paskolą laiku. Jei yra vėluojama, tokiu atveju skaičiuojami delspinigiai, o tai, žinoma, reiškia, kad teks grąžinti didesnę pinigų sumą nei pasiskolinote. Tenka pripažinti, kad skaičiuojami delspinigiai yra gana nemažai, ir jie dažniausiai sudaro vieną ar pusę procento nuo pasiskolintos sumos. Taigi, tenka pripažinti, kad labai svarbu pasiskolintus pinigus grąžinti iki numatytos datos.

Visada yra vertinama ir tai, ar klientas, norintis pasiskolinti pinigų, neturi tam tikrų pradelstų mokėjimų, jei turimi finansiniai įsipareigojimai. Jei asmuo yra įtrauktas į skolininkų bazę, tokiu atveju jam negali būti suteikiama paskola. Taigi, visada, kuomet norima pasiskolinti pinigų, svarbu gerai pagalvoti, ar nekils jokių sunkumų grąžinti pasiskolintus pinigus, ir tuomet, jei tuo yra abejojama, kreditas negali būti pačia geriausia galimybe.

Svarbiausia yra tai, kad norintis pasiskolinti asmuo būtų pilnametis LRS pilietis, gautų reguliarias pajamas ir nebūtų įtrauktas į skolininkų sąrašus. Jei atitiksite visus šiuos reikalavimus, tokiu atveju galite tikėtis, kad paskola jums bus suteikta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *