Kokius baldus pirkti?

Ieškant baldų ne vienam pirkėjui iškyla daug klausimų susijusių su baldų pasirinkimu. Dabar baldai gaminami įvairių stilių, medžiagų, formų, dydžių ir t.t. Kaip žinoti, kurie jums tiks labiausiai?

BaldaiIeškant tinkamų baldų randamas labai didelis pasirinkimas. Jeigu peržiūrėsite tiek internetines baldų parduotuves, tiek fizines parduotuves, tai pamatysite, kad pasirinkimas iš tiesų didžiulis. Tai viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl išsirinkti baldus taip sunku. Ką daryti, kai nežinote, kuriuos baldus pirkti? Pirmiausia reikia gerai pagalvoti kokių baldų reikia. Tam būtina žinoti, koks baldų stilius reikalingas. Dažniausiai visas būstas turi vieną baldų stilių, tačiau pasitaiko, kai skirtinguose kambariuose pasirenkami skirtingi baldų stiliai. Reikia gerai viską apgalvoti ir rinktis tinkamo stiliaus baldus, juk vieniems patinka antikvariniai, kitiems reikės pasirinkti klasikinius baldus. Beje, kalbant apie klasikinį stilių, nors jis daugeliui yra nuobodus, tačiau visi gerai žinome, kad klasika niekada neišeina iš mados, o tai reiškia, kad renkantis klasikinio stiliaus baldus, net ir po 20 metų būsite patenkinti savo sprendimu, nes jie neatrodys išėję iš mados, kaip, pavyzdžiui, šiuolaikiniai, kurie jau po 3 ar 5 metų nebeatrodys madingi.

Baldų kaina yra ne mažiau svarbus kriterijus. Nusistatykite pinigų sumą, už kurią galite pirkti baldus. Beje, ieškant geros kainos ir kokybės, galite pasižvalgyti po internetines baldų parduotuves, kuriose dažnai siūloma įsigyti baldus už palankesnes kainas, nei fizinėse parduotuvėse.

Tam, kad baldai būtų tinkami reikia pasirinkti ir tinkamas spalvas bei baldų dydį. Dydis parenkamas pagal patalpos, kurioje juos statysite, dydį. Kuo mažesnė patalpa, tuo atidžiau turėsite rinktis baldus. Svarbu atsiminti, kad reikia palikti ir pakankamai vietos praėjimui, todėl mažoje patalpoje dideliems baldams ne vieta. Tuo tarpu vidutinio dydžio ar erdviose patalpose galima statyti tiek standartinius, tiek ir didelio dydžio baldus. Su spalvomis šiek tiek sudėtingiau. Jas derinti reikia prie esamo interjero stiliaus ir sukurti vieningą stilių. Svarbus patarimas – nesirinkti daug ryškių spalvų, nes jos gali neigiamai veikti žmonių, esančių tame kambaryje, nuotaiką. Visuomet bus gerai šviesios, neutralios, žemės spalvos.

Baldų paieškos neretai būna sudėtingos, nes pirkėjai nežino nei kokių spalvų, stilių ar dydžių baldų nori. Kiekvienas pirkėjas turėtų gerai pagalvoti, kurie baldai jam reikalingi ir, kokie kriterijai jam svarbūs. Tuomet bus daug lengviau pasirinkti baldus, kurie labiausiai tinka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *