Kuo naudinga anglų kalba

Gyvenkite mokėdami anglų kalbąŠiais laikais vis populiaresni tampa anglų kalbos kursai. Kiekvienas, kuris mokosi, tai daro dėl skirtingų priežasčių. Tačiau visi sutinka, kad mokytis savarankiškai yra kur kas sunkiau, negu tą daryti kursuose. Tada atsiranda tam tikras įsipareigojimas, nors ir nebūna laiko mokslam, bet tenka jo iš kažkur kažkaip atrasti, ir mokymosi procesas vis tiek vyksta, anglų kalbos žinios pamažu gerėja. O dabar paklauskime žmonių, kuriuos sutikome vienuose anglų kalbos kursuose, kaip jiems sekasi ir kodėl jie visgi mokosi anglų kalbos.

Dominykas, studentas

Vaikinas sako, kad jį domina tarptautiniai santykiai ir jis įsivaizduoja save dirbantį kažką susijusio su tarptautiniais santykiais. „Man anglų kalbos kursai labai padeda mokytis. Iš tiesų, esu gana disciplinuotas žmogus. Tačiau ir taip turiu labai daug disciplinos, kurią įgyvendinu visiškai savarankiškai, atsiskaitau irgi tik prieš save. Todėl tokia pagalba iš šalies, kai yra, kas pasako, kada ką mokytis, kaip toliau judėti į priekį – visai ne pro šalį. Tad man tikrai labai padeda šie kalbos kursai. Nors universitete taip pate teko du pusmečius mokytis anglų kalbos, o jūs būta ir vidurinėje mokykloje, žinau, kad man reikia kur kas stipresnių žinių. Vietos, kuriose norėčiau dirbti, yra susijusios su kur kas gilesniu anglų kalbos mokėjimu, nes ten reikėtų skaityti daug specializuotų tekstų, o taip pat lauktų ir akistata su bendravimu tarptautinėse rinkose“, – prasitaria vaikinas.

Eglė, vieniša motina

Moteris sako, kad jai anglų kalbos kursai tiesia taip pat pamatus būsimai karjerai. „Lietuvoje jau bandžiau pakankamai, dabar žinau, kad turiu iš jos išvykti. Keliausiu į Airiją, kur gyvena mano pusseserė, ji padės ir įsidarbinti. Tačiau ypač dabar, kai tiek daug yra migruojančios darbo jėgos, turi stengtis turėti kuo daugiau savimi pasitikėjimo ir kvalifikacijos. Aš turiu su prekyba susijusią kvalifikaciją, tačiau nemanau, kad pavyks įsidarbinti iš pirmo karto tokioje srityje. Gal pradžioje bus kažkoks fabrikas ar ūkis. Visgi dar manau, kad reikėtų pasistengti išmokti anglų kalbą gerai, prieš keliaujant. Kol mano sūnus dar mokosi vidurinėje mokykloje, aš dar neplanuoju vykti ten dirbti, tad turiu šiek tiek laiko. Taigi, savo žinias gilinu čia, kursuose. Esu tos senesnės kartos žmogus, todėl, be abejo, galiu tik pavydėti jaunimui, kuris ir taip puikiai moka anglų kalbą. Man reikia mokytis daugiau, mokytis papildomai, ir tik taip galiu išmokti“, – sako Eglė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *