Nekilnojamas turtas –perka dar nepastačius

NT PaupysLietuvoje vis dažniau žmonės nusprendžia įsigyti naują būstą, todėl esant didelei paklausai, nesnaudžia ir statytojai, kurie stato vis daugiau būstų. Patys populiariausi parduodami dar net nepastačius, pavyzdžiui, nekilnojamo turto projektas Paupys perkamas nelaukiant statybų pabaigos. Vis didėjanti pasiūla skatina žmones rinktis atidžiai, įvertinus visus privalumus ir trūkumus.

Ne paslaptis, kad daugiausia nekilnojamo turto statybų vyksta Vilniuje ir netoli Vilniaus. Vienas iš populiariausių pasirinkimų – ant Vilnelės šlaito pastatyti namai. Tai puikus pasirinkimas visiems, kurie nori gyventi arti visų svarbiausių objektų, nenutolti nuo miesto, tačiau teikia svarbią vietą ir gamtai. Suderinus architektūrą ir gamtą – turimas rezultatas išties džiugina. Juk kas gali būti nuostabiau, nei gyvenimas Vilniaus senamiestyje šalia upės?

Naujo būsto paieškos, kai reikia suderinti gyvenimą mieste su gamta, nėra paprastos. Dėl šios priežasties pirkėjų užklausos tik pristačius projektą – yra gausios. Būstai rezervuojami ne tik, kad nebaigus statybų, bet dar jų net ir nepradėjus. Galima sakyti pirkėjai perka projektą. Kaip neapsigauti ir neprarasti pinigų, kai projektas ir lieka tik projektas popieriuose? Nors mūsų šalyje kalbant apie nekilnojamo turto pirkimą, galimi įvairūs, net ir liūdnai pasibaigę scenarijai, kuomet pirkėjas sumoka už būstą, o statytojas taip ir nepastato, tačiau įvertinus riziką ir pasirinkus patikimą projektuotoją ir statytoją, galima laimėti. Kaip tai vyksta? Viskas labai paprasta. Jeigu jums patiko projektas, tai reikia kuo daugiau sužinoti apie statytojo patikimumą, garantijas ir kitus svarbius kriterijus. Kuo naudingas išankstinis būsto pirkimas? Pirmiausia, tai naudingas tuo, kad jūs turite pirmumo teisę rinktis. Kai yra didelė pasiūla, pirkėjas, kuris nusprendžia iš anksto įsigyti statomą būstą, gali rinktis iš didelio pasirinkimo. Taip pat kaina būna mažesnė, nei jau pastatyto. Jei būstas jau pastatytas, tai jūs turite nedelsti, nes pirmiausia perkami geriausi butai, kotedžai ar namai. Pastatyto būsto pirkimo privalumas – galite apžiūrėti jau įgyvendintą projektą. Įėjus į vidų galėsite suprasti ar jums būstas tinka. To negalėsite padaryti, jei perkate būstą – projektą.

Kol vieni pirkėjai ieško išskirtinių ir prabangių būsto projektų ar jau baigtų statyti namų, tai kiti ieško unikalių šalia gamtos projektuojamų butų ar namų. Kiekvieno poreikiai skirtingi, todėl ir nekilnojamo turto projektų įvairovė yra didelė. Kiekvienas pagal savo norus ir finansines galimybes gali rasti patį tinkamiausią, kuriame bus gera ir malonu gyventi.

Įrašo “Nekilnojamas turtas –perka dar nepastačius” komenatarų: 1

  1. Mano manymu labai svarbu atsižvelgti ir į tai koks šildymo būdas bus naujuose namuose. Šildymui sutaupyti nori visi, be to norisi ir patogumo bei praktiškumo, tad į tai atkreipti dėmesį turėtų visi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *