Nestandartiniai modernūs baldai. Kokie jie?

BaldaiKadangi šiuo metu rinkoje dažniausiai siūlomi mažesnės kvadratūros būstai, natūralu, kad reikia atsakingai komponuoti baldus interjere, kad jie per daug neapkrautų erdvių. Tokiu atveju geriausias pasirinkimas yra baldų gamyba pagal asmeninius užsakymus, kadangi daiktas sukuriamas taip ir toks, koks Jums labiausiai tinka. Dažniausiai minimalizmu ir paprastumu kvepia modernūs baldai, tad apie jų komponavimą interjere – šis straipsnis.

Minimalizmas – nebūtinai kuklus

Pirmiausia reikia suprasti, kad nestandartiniai baldai, kurie bus komponuojami moderniuose namuose – nebūtinai turi būti labai kuklūs. Dažniausiai taip galvojama, kadangi modernumas taip pat neatsiejamas ir nuo minimalizmo. Tačiau tai nėra tiesa. Minimalizmu kvepiantys baldai taip pat gali atrodyti labai įmantriai. Ir dažnai atrodo. Juk dažniausiai modernūs baldai būna ryškių spalvų, turi netradicines linijas, kurios traukia akis, sukuria unikalią aplinką, kuri ne tik įdomiai atrodo, traukia akis, tačiau taip pat džiugina ir unikalumu. Taigi, sakyti, kad modernūs baldai yra kuklūs – neteisinga. Galbūt šis epitetas labiausiai tiktų klasikinio stiliaus interjerui, kuris stengiasi per daug neišsišokti.

Funkcionalumas – svarbiausias

Taip pat verta pabrėžti, kad modernūs baldai, kurie dažniausiai komponuojami mažose erdvėse, neatsiejami nuo funkcionalumo. Tai reiškia, kad vienas baldas gali turėti ir turi bent jau kelias funkcijas. Tuomet sofa tampa lova, o mažas kavos staliukas – dideliu stalu prie kurio gali susėsti visa šeima.

Žinoma, jeigu namuose erdvės užtenka – tokiu atveju geriausia rinktis baldus, kurie turi tik vieną konkrečią funkciją. Paprasčiausiai jie dažniausiai būna patvaresni. Tačiau kitais atvejais geriausia pirkti funkcionalius, kadangi namuose bus galima atlikti įprastus darbus, kuriems reikalingi konkretūs baldai, o pats būstas nebus labai didelis.

Geras meistras – būtinas

Nestandartiniai baldai pagal asmeninius poreikius gaminami įvertinus kiekvieno kliento norus. Ne veltui svarbiausia rasti gerą meistrą, kuris bus gebus tuos norus įgyvendinti. Ir galiausiai, kai meistrų pasiūla tokia plati – reikia rinktis atsakingai, kadangi būtent jo rankos ir jo darbas lemia rezultatą, kurio sulauksite.

Tarkitės dėl smulkmenų, kadangi būtent jos ir lemia kokybę. O kuo daugiau bus aptarta ir kuo detalesnės- tuo dažniausiai pagaminti baldai labiau patenkina poreikius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *