Originalaus vaikų kambario idėjos

Vaikų kambario spintosDaugeliui jaunų tėvelių nemažą galvos skausmą sukelia vaikų kambario įrengimas. Jis turi būti saugus, kokybiškai įrengtas, o taip pat patrauklus ir žaismingas. Atkreipkite dėmesį į vaiko amžių, esamus ir būsimus poreikius ir, priklausomai nuo galimybių, su interjero dizainerio ar be jo pagalbos, pradėkite kurti. Kadangi didžiausią vaiko kambario dalį sudaro sienos, jas galite originaliai ištapetuoti arba sieną paversti lenta, ant kurios mažylis galėtų piešti. Nebijokite eksperimentuoti, žaisti su spalvomis. Jei kambario namus tapetuosite, nebijokite pasirinkti keleto skirtingų tapetų. Vaikams augant, keičiantis, keisis ir jų kambarys, todėl rekomenduojama naudoti ateityje lengvai pakeičiamas medžiagas. Vaikų kambario spintos, kurias galite užsisakyti tokiose svetainėse kaip „Eurospintos“, taip pat gali būti žaismingos, spalvotos tam, kad skatintų jų smalsumą, žaismingumą, norą pažinti pasaulį. Su profesionalų pagalba galite išsirinkti nepavojingą, saugią spintą su užraktu ar be jo. Vaikų kambario spintos gali būti ne tik praktiškas, bet ir interjerui žaismingumo suteikiantis objektas.

Dažnas vaiko pageidavimas, su kuriuo susiduria vaikiškų parduotuvių savininkai ir pardavėjai, jog namų kambario grindys taptų žaidimų aikštele. Tai gali būti miesto kelių išklotinė ar tokie žaidimai kaip „klasės“. Specialiose parduotuvėse galite atrasti įvairių lipdukų, smagių kilimų, iš kurių gausybės kiekvienas vaikas atras sau patinkantį. Modernaus dizaino, nealergizuojantys ir aukštos kokybės kilimai garantuoja išskirtinį akcentą vaiko kambariui.

Dar keli akcentai, galintys papuošti jūsų vaiko kambarį – užuolaidos bei šviestuvai. Pagaminti pagal jūsų užsakymą, įvairių spalvų ir galingumo šviestuvai kambariui gali suteikti originalumo ir neįprastos ar judančios šviesos efektą. Atsižvelkite į vaiko norus, mėgstamas spalvas ir drąsiai įrenkite vaikų kambarį.

Įrašo “Originalaus vaikų kambario idėjos” komenatarų: 1

  1. Kai vaikui įrenginėjom kambarį ir ieškojom baldų, tokių gražių radom, kad patys norėjom būti vaikais. Miestui.lt svetainėje, prie baldų darželiams, radom labai linksmų spintelių, prisitaikėm sau ir negalim atsidžiaugti. Ir kokybiškos, ir praktiškos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *