Pirkinių krepšelis

Šiandien pasidalinsiu, ką įsidėjau į pirkinių krepšelį armijai ir civiliams skirtoje interneto parduotuvėje. Įsidėjau nemažai ką, tačiau pirksiu turbūt ne viską. Visgi, kartais vis tiek yra visai įdomu planuoti pirkti kažkokius konkrečius daiktus, pasvajoti apie juos, aplyginti jų kainas, pasvarstyti, ar atsiperka. Visada taip darau – susidedu viską į virtualų krepšelį, tada su kuo nors pasitariu ir atmetimo būdu imu ištrinti duos daiktus ir tas prekes, kurių tikrai nereikės, kurių tikrai nepirksiu. O šiandien man įdomu ir norisi kalbėti apie tai, ką gal ir nusipirksiu.

Peilis

Pirkiniai vyramsNetiesa, kad tose parduotuvėse, kur yra pateikiamos prekės armijai ir civiliams, galima pirkti tik tuos daiktus, kurie skirti kariavimui. Čia, šiame asortimente, pilna, tiesiog apstu, tokių daiktų, kuriuos galima pritaikyti netgi savo buityje. Vienai iš jų – peiliai. Žinoma, man nėra reikalingas toks peilis, su kuriuo galėčiau priešui perrėžti gerklę, o žinant šių dienų kontekstą ir karo įvykius įvairiose šalyse, taip mąstyti netgi būtų cinišką. Tačiau aš čia sau randu šaunių peiliukų, kuriuos norėčiau ir galėčiau panaudoti įgyvendinant įvairius turistinius sumanymus. Kiekvienam žmogui, mėgstančiam vasarą ištrūkti į gamtą, ne paslaptis yra tas baisus jausmas, kai supranti, kad neturi su kuo atidaryti skardinės. Arba, kad trūksta kažkokio kito daikto, su kuriuo anksčiau galėdavai lengvai kažką atlikti, o dabar to padaryti tiesiog nebegali. Taigi, išeitį matau čia tokią, kad puikūs lenktiniai peiliukai, taip pat daugiafunkciniai peiliai yra naudingi tiek armijoje, tiek civilių turistiniame gyvenime. Apskritai, gal reikėtų paminėti, kad šiuos armijos atributus, kurie nėra išskirtinai su kareiviškais ženkliukais, aš traktuoju kaip turistinius daiktus. Juk visai kartais smagu ir gera žinoti, kad gali kažkokioje patikimoje vietoje įsigyti tų daiktų, kokių reikia, ir nenusivilti vėliau jų kokybe.

Miegmaišis

Esu žmogus, kuriam net ir karštą dieną reikia kažkuo užsikloti. Kai visi palaimingai kaitinasi saulėje, aš dar vilkiu megztinį. Kai visi prakaituoja ir verkia dėl karščio, man būna tas pats. Taigi, tokiose armijos ir civilių poreikiams sukurtose parduotuvėse aš ateinu ieškoti sau miegmaišio. Žinau, kad reikia tikrai šilto. Ir visai neketinu keliauti kažkur į snieguotus kalnus ar Arkties ašigalius. Nuvyksiu turbūt tik iki kokio nors vasaros festivalio. Tačiau žinau, kad be šilto miegmaišio to nepadarysiu. O būtent armijai sukurti miegmaišiai tikrai atlieka savo funkcijas. Jeigu parašyta, kad su jais šilta, tai taip ir yra – tikrai nesušalsiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *