Pirmiausia – būkite tas, kam skolintų

Įprastai galvojame, kad Credit24.lt kreditas gali būti kiekvienam. Tačiau iš tiesų, jeigu jums žūt būt reikia paskolos, ir jos jums nesuteikia, tai reiškia, kad jums reikia visai ko kito. Jums reikia pokyčių gyvenime, kurie jums padėtų pažvelgti į viską naujai. Jums reikia tapti tuo žmogumi, kuriam paskola būtų teikiama, o tada, pamatysite, jos gal net ir neprireiks.

Greitasis kreditas – ne kiekvienam

Taigi, pirmiausia pastebėsite, kad ne kiekvienas skolintojas paskolins neturintiems nuolatinių pajamų. Paskolins nebent tėvai, bet tą padarys iš gailesčio, turėdami omenyje, kad gal niekada negrąžinsite. O normalūs kreditoriai to nedarys, kadangi aišku: jeigu neturite iš ko pragyventi, tai kaip dar ir skolas grąžinsite? Tad, jeigu atsidūrėte tame sąraše asmenų, kurie šiu metu neišgali gauti paskolą, įveskite šiek tiek pokyčių į savo gyvenimą.

Susiraskite darbą

Kreditai geromis sąlygomisIš tiesų – pirmiausia ir svarbiausia būtų susirasti darbą. Kokį nors, o geriausia, tokį, kuris ne smukdytų, o pakylėtų. Galite pradėti nuo paties lengviausiai gaunamo, tačiau nenusiteikite jame likti. Nusiteikite, kad tai tik kelio pradžia ir netrukus gausite geresnį, tokį, kurį turėdami galėsite dirbti smarkiau, greičiau, daugiau. Galėsite mokytis kažko naujo ir siekti naujų dalykų. Tada ir karjeros laiptais kilsite, ir atlyginimas didės. Ir kreditų gal jau taip nemagės skolintis, kada ir šiaip uždirbsite pinigų. Nuostabus jausmas yra turėti santaupų, o ne skolų.

Grąžinkite senas skolas

Tad kalbant apie senas skolas – jų nereikėtų pamiršti. Ir pirmiausia jas reikėtų grąžinti. Kokių problemų turite? Nesusimokėjote už išsimokėtinai pirktą televizorių? O gal po skyrybų kažką priteisė sutuoktiniui? O gal kartą jau gavote greitą kreditą ir neišsimokėjote už jį? Metas pažvelgti realybei į akis ir neplanuoti tų savo skolų nusinešti į kapus. Viską grąžinti bei išmokėti turėsite patys.

Gydykitės priklausomybes

Taip pat reikia ir sąžiningai paklausti savęs, kas atvedė į tą situaciją, kurioje esate. Nereikia savęs ar kitų kaltinti, graužtis ir nekęsti savęs. Gal turite priklausomybių? Tai yra populiarus scenarijus Lietuvoje, jūs toks ne vienas. Turite pripažinti savo ligas ir pradėti kovoti su jomis. Liga yra liga. Ji savaime nepraeis, reikės pastangų. Tad stenkitės įvardinti savo didžiausias baimes, didžiausias priklausomybes ir kovoti su jomis. Tuomet atsiras ir nauji tikslai, ir pasididžiavimas savimi. O suklupę nesiriskite į giliausią duobę – geriau stenkitės pakilti ir eiti toliau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *