Universalūs rūbai prieškambario spintose

Atėjus žiemai daugelis iš mūsų persitvarko spintas ir jų turinį. Prieškambario spintos tampa pilnos nebe vasarinių lietpalčių ir kepuraičių, o šiltų paltų ir kailinių. Vasariniai ir šiltajam sezonui skirti rūbai nugula į gilesnes lentynas, vietą užleisdami šiltiems šalikams, megztiniams ir kojinėms. Ir nors įvairioms progoms kaip įmonės šventės ir gimtadieniai neprireikia labai šiltų rūbų, tačiau už lango krintant snaigėms neapsirengsi gėlėtos ,,Havajų“ stiliaus palaidinės. Tad kokie drabužiai kiekvienam mūsų gali pasitarnauti ir yra unversalūs visais metų laikais?

Prieškambario spintosPasak stilistų, universaliausi drabužiai yra klasikinio stiliaus. Prieškambario spintose tiek vyrai, tiek moterys turi turėti klasikinių spalvų kaip juoda, balta švarkelių ir kelnių. Šiuos drabužius galite vilkėti visais metų laikais dirbant oficialų darbą, reikalaujantį griežto aprangos bei taip pasipuošti einant į įvarias šventes, gimtadienius, teatro ar operos spektaklius. Kad su tuo pačiu drabužių deriniu kaskart neatrodytmėte vienodai ir nuobodžiai, nevenkite ryškių detalių kaip: moterims – įvairių papuošalų, ryškių spalvų marškinukų, o vyrai aprangą gali pagyvinti švarko atlape įsisegę ryškiaspalvę fantaziją ar taip pat kaip ir moterys, dėvėdami ryškius baltinius.

Kitas universalus drabužis, kuris turėtų vyrauti kiekvienoje prieškambario spintoje – medvilninis paltas. Toks paltas pasižymi tuo, jog jį vilkint nėra nei karšta, nei šalta, o esant temperatūrų svyravimams lauke, atitinkamai derėtų pasirinkti arba šiltesnius apatinius drabužius (golfą, megztinį ir pan.) arba rinktis trumpų rankovių palaidines, sukneles, o ant viršaus apsivilkti paltą. Toks viršutinis rūbas, tiek vyrams, tiek moterims, turi siekti kelius, būti klasikinio stiliaus ir vienspalvis. Taip jį lengviau priderinsite prie aprangos įvairiems gyvenimo atvejams.

Daugiau informacijos – www.eurospintos.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *