Virtuvės baldai – į ką atkreipti dėmesį?

Namai ir virtuvė visais laikais buvo neatsiejama. Maisto ruoša ir valgymas labai svarbus. Ne mažiau svarbu, kad visi virtuvės baldai būtų patogūs, kokybiški ir gražūs. Tai trys pagrindiniai kriterijai, kurie svarbūs renkantis juos, tačiau tai dar ne viskas.

Baldai virtuveiNuo ko pradėti virtuvės baldų paieškas? Pirmiausia reikia apsispręsti ar jums reikia standartinių, ar nestandartinių baldų. Standartinius galima įsigyti daugelyje baldų parduotuvių. Tereikia žinoti, kokių matmenų reikia ir rinktis pagal kainą bei grožį. Jeigu reikia nestandartinių baldų virtuvei, tai viskas užtruks gerokai ilgiau. Tokiais atvejais reikia surasti patikimus baldų gamintojus. Tai yra sudėtinga, jeigu neturite jokių pažįstamų ar artimųjų rekomendacijų. Tuomet galima ieškoti informacijos internetu arba patiems peržvelgti siūlomus pavyzdžius ir jau atliktus darbus. Jeigu, jums priimtina jų gamybos kokybė ir stilius, tai belieka tik susitarti dėl susitikimo. Iš baldus gaminančios įmonės atvykęs projektuotojas arba dizaineris išmatuos virtuvės erdvę, išklausys jūsų pageidavimus ir galės pasiūlyti savo sprendimus. Vėliau gausite virtuvės baldų projektą ir sąmatą. Projektas reikalingas tam, kad klientas galėtų tiksliai įsivaizduoti būsimus baldus, o baldų gamintojas galėtų tiksliai apskaičiuoti medžiagas ir detales, kurios bus reikalingos gamybai ir sąmatą.

Nesvarbu kokie virtuvės baldai užsakomi. Svarbiausia rinktis kokybiškas medžiagas. Verta žinoti ir tai, kad ilgametę patirtį turintys baldų gamintojai niekuomet negamins baldų iš prastų medžiagų. Jie visuomet rinksis tik aukštos kokybės. Tiesa, medžiagų įvairovė leidžia rinktis tiek prabangius variantus, tiek ir ekonominius. Visos spalvos ir medžiagos aptariamos su klientu. Nuo to priklauso ir galutinė kaina. Dažniausiai baldų gamintojai turi medžiagų ir spalvų paletes, pagal kurias galima pasirinkti tai, kas tinka.

Ne mažiau svarbu atsižvelgti į patalpos dydį. Čia galioja paprasta taisyklė – jeigu patalpa maža, tai reikia rinktis kompaktiškus baldus, o jeigu erdvė didelė, tai galima rinktis masyvius ir daug vietos užimančius. Nuo patalpos dydžio priklauso ir spalvų pasirinkimas. Mažose erdvėse visuomet verta rinktis šviesias spalvas ir atspalvius, o štai didelėje virtuvėje tiks tiek balti, tiek ir juodi virtuviniai baldai. Net jei nežinoma ką rinktis, tai visuomet padės baldų projektuotojas ar dizaineris.

Visi virtuvės baldai turi atlikti savo pagrindinę funkciją – palengvinti namų ruošą. Maisto gamyba ir patogus baldų išdėstymas tikrai susiję. Be to, gražioje virtuvėje visuomet maloniau ne tik gaminti maistą, bet ir susirinkti su visa šeima ir skaniai valgyti.

Įrašo “Virtuvės baldai – į ką atkreipti dėmesį?” komenatarų: 1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *