Ar verta dirbti iš namų?

BiuraiKadangi auga verslininkų ir freelancerių karta, kurie dažniausiai renkasi galimybę dirbti sau, o ne kitam, natūralu, jog nauji biurai verslui Vilniuje taip pat auga kaip ant mielių. Jie gali būti perkami arba gali būti nuomojami, tad šiuo metu kiekvienas randa jam labiausiai priimtiną variantą, kuris galiausiai džiugina savo veikla tokioje patalpoje, kuri labiausiai tinka.

Bet kuriuo atveju – geriausia yra dirbti konkrečioje vietoje, o ne namuose, jeigu turite tokią galimybę. Kodėl? Apie tai ir atsako šis straipsnis.

Taigi, darbas iš namų daugeliui atrodo labai patrauklus pasirinkimas, tačiau dažniausiai tik iki tol kol realiai nepabadoma taip dirbti. Pirmiausia yra labai sunku susikaupti, kadangi namuose dažniausiai yra labai daug trikdžių, kurie apsunkina darbą. Žinoma, tiek trikdžiai gali Jums ir netrukdyti, tačiau juk iena serija serialo per dieną nieko tokio, tiesa? Dažniausiai viena prie kito ir taip galiausiai prarandama labai daug darbo valandų.

Taip pat namuose daugelis neturi vietos, kur gali ergonomiškai įsirengti darbo vietą. O darbas ant fotelio tikrai labai blogas pasirinkimas, kadangi tai pirmiausia kenkia Jūsų sveikatai, o antra – dažniausiai ir darbo našumas yra kur kas mažesnis. Taigi, gera darbo eta net ir namuose yra būtina, tad siūlome skirti laiko jos kūrimui.

Namuose daugeliui labai trūksta kitų žmonių, kurie nebūtinai skatina labiau dirbti. Juk labai dažnai tarp darbų norisi išgerti puodelio kavos, paprasčiausiai pasiilsėti. Kai nėra tokių galimybių – dažniausiai dienos yra kur kas ilgesnės, kartais žmonės net pradeda jaustis labai vieniši. Tokiu atveju vis tiek bando rasti kur dirbti, kad aplinkos būtų daugiau, ji būtų aktyvesnės, tad tai dažnai tampa kavine. Tačiau ir joje – sąlygos ne pačios geriausios, tad biuras bei verslo patalpos, žinoma, tikrai geriausias pasirinkimas našiam darbui.

Geras darbas yra tas, kuris motyvuoja siekti kuo daugiau ir dažniausiai dirbti kuo dažniau. Svarbiausia yra Jūsų noras, Jūsų motyvacija, kurios pasisemti galima iš filmų bei knygų ir net geros aplinkos darbui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *