Kaip šviesa gali pakeisti namus

Domus galerija siūloĮrenginėjant naujus namus, visada turėtų dominti ir geriausi apšvietimo sprendimai jiems. Juk būtent nuo jųpriklausys, ar tinkamai atsiskleis įrengto interjero grožis. Baldų salone Domus galerija mes matome išstatytus puikius baldus, bet jie mums atrodo daug gražiau negu kokiame prastame baldų sandėlyje ir dėl to, kad yra tinkamai apšviesti. Centrinė užpildanti šviesa, tinkamai parinktos akcentinės šviesos. Visa tai yra tokie apšvietimo sprendimai, kurie leidžia sukurti daug didesnę vertę net ir prasčiau atrodantiems baldams. Šviesa yra viskas, todėl dabar pakalbėkite konkrečiau apie apšvietimo sprendimus.

Užpildanti šviesa

Svarbiausias dalykas kambariuose bus užpildanti šviesa. Kas tai per velnias? Galbūt klausiate. Tai tiesiog pagrindinis didelis šviestuvas, kuris tiesiog užlieja šviesa didžiausią kambario erdvę. Turite pagalvoti, ar jums tikrai labiausiai reikia, kad ta užpildanti šviesa sklistų būtent nuo kambario vidurio. Galbūt kambarys pailgas ir protingiau yra tiesiog pakabinti dvi dideles lempas abejose pusėse. Taip pat gali būti ir kitokių užpildančios šviesos būdų. Tačiau dažniausiai būtent šis centras apšvietimas kabės palubėje maždaug per vidurį, ir tam bus naudojamas galingiausias žibintas ar liustras. Galite rinktis baltą šviesą, kuri labai veiks akis ir leis greitai prabusti, arba galite naudoti švelnesnę, gelsvą šviesą, jeigu jums tokios jums reikia ramesnėse erdvėse, tarkime, miegamajame.

Šviesų akcentai

Dar vienas įdomus dalykas – šviesų akcentai. Būtent nuo jų priklausys, ar pas jus yra tiesiog įprastas interjeras, ar modernus. Šviesos gali būti įvairios. Akcentams sukurti dažniausiai naudojamos smulkesnės ir LED lemputės, tačiau gali būti ir visai skirtingos. Jūs patys pasirenkate, ką norite manyti. Net ant stalelio padėt stalinė lempa ar nedidelis toršeras jau yra šviesų akcentas. Taip pat, kaip ir mažų lempučių juosta, įmontuota palubėje ir einanti per visą koridorių.

Spalvos

Jeigu kuriate savotišką apšvietimą, negalite numoti ranka apskritai į visas spalvas, esančias bute. Nes tai, kokios jos yra, labai svarbu. Jeigu norite, kad tai būtų paprasčiau atrodanti svetainė, tuomet spalvos turi būti švelnesnės, jeigu norite intensyvaus vaizdo – geriau rinktis baltą apšvietimą. Kai kuriose vietose galite dėti ir mėlyną ar raudoną lempą, jeigu turite tam motyvaciją. Svarbu ir kokios spalvos paviršiai, ant kurių krenta šviesa. Prisiminkite klasikines fizikos taisykles – balta spalva atspindi šviesą, o juoda ją visiškai sugeria. Atitinkamas savybes turi ir visos vaivorykštės spalvos.

Įrašo “Kaip šviesa gali pakeisti namus” komenatarų: 1

  1. Apšvietimas namuose itin svarbus dizaino elementas, priduodantis jaukumo bei akcentuoja norimas vietas namuose. Įsirenginėjant būstą, vienas geriausių sprendimų buvo įmontuojami šviestuvai. Tikrai labai džiaugiuosi rezultatu!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *