Ką veikti su dirbtiniu medžiu

Kai yra kuriamas scenos apipavidalinimas renginiams, spektakliams, kai puošiami namai šventėms, kai restoranui ar parduotuvei trūksta jaukumo, kai norisi daugiau žalumos – labai padeda dirbtiniai medžiai. Šiek tiek pakalbėkime plačiau apie tai, kada ir kur jie reikalingi.

Kodėl geriau nei natūralūs

Netikras medis - kur panaudoti?Visą laiką girdime pastaruoju metu linksmai susikibusius veganus, raginančius atsiversti į „tiesos kelią“, gamtos mylėtojus, visą pasauly, progresyviai bėgantį ekologijos ir gyvenimo gamtoje link. Kas gi darosi šiame pasaulyje? Iš tiesų, įdomu tai, kad vis daugiau žmonių ieško ne to, ko jiems iš tiesų reikia, o tai, ką siūlo reklama, kas yra iškeliama kaip madingas dalykas. Visai pamirštama, kad kai kurie ne madingi dalykai yra labai praktiški, dėl to buvo ir išrasti. Tarkime, dirbtiniai medžiai. Už natūralius jie yra geriau, visų pirma, dėl to, kad kainuoja sumoje mažiau. Sumokate kartą, ir daugiau nebereikia nei keisti žemių, nei ieškoti tinkamų vazonų, nei pirkti trąšų, nei kažkam kitam leisti pinigus, kam jie leidžiami, perkant gyvą daiktą. Taip pat iš karto nutinka ir tas paradoksas, kad gaunate amžinai nesikeičiantį efektą. Pavyzdžiui, norite medelio restorano kampe, bet tikrai nenorėtumėte, kad jis išaugtų į didelį, ir paskui nebetilptų. Dirbtinis jis užtikrina stabilumą. Su tokiu ir mažiau priežiūros. Jokios rizikos, kad užpuls amaras, kokie nors kiti vabalai, ligos, kad nudžius, kol jūs atostogausite ir nepaliesite. Be to, medžiai interjere apskritai nemėgsta augti, net ir labai dideliuose vazonuose, nes jiems reikia vietos šaknų plėtimuisi. O štai dirbtinis gali būti.

Kur naudoti

Taigi, kaip jau supratote, jie gerai tinka interjero puošimui. Lauke dažniausiai patogiau turėti gyvą augalą. O kambaryje esanti netikra palmė ar bambukas jums nesukels rūpesčių ir išlaikys žalumos, gamtos teigiamą poveikį, grožį. Kitas atvejis, kada gali būti panaudojami dirbtiniai medžiai yra Kalėdos. Taip, būtent per jas daug žmonių tempia į namus eglutę iš miško. Bet pagalvokite, kokia gi visgi tai nesąmonė. Kam jums neštis tą eglutę į namus? Taigi, eglutės auga, jos ne tam, kad mes kaip kvailiai jas kirstume, puoštume, o po dviejų savaičių išmestume. Dirbtinė eglutė jums iškart leis tausoti mišką. O jeigu pirkdavote gyvą medį iš pardavėjų, tai dar ir sutaupysite. Medelis nekainuos kasmet, nes dirbtinę eglę turėsite visam laikui. Tad verta apie tai pagalvoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *